ZETAŞ YAPI MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Zetaş Yapı Malzemeleri, Ankara, Bakü ve Tiflis’de bulunan ofisleri ile inşaat, endüstri, petrol ve gaz sektörlerindeki projelere teknik destek veren  bir mühendislik firmasıdır.

Alanında on yılı aşkın tecrübeye sahip personelimiz ve dünya çapında saygın markalara sahip ürün portföyümüz ile müşterilerimize, katma değer sağlayan yenilikçi inşaat malzemeleri ve mühendislik çözümleri sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz katma değerli çözümler, proje maliyetlerini önemli ölçüde azaltmaktadır.

Zetaş Yapı Malzemeleri, çözüm ortağınız olarak, müşteri odaklı ve mühendisliği merkez alan yönetim anlayışı ile hızla büyüyerek gücüne güç katmaktadır.

Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan odak ülkelerimiz olmakla birlikte yeni pazar arayışlarımız da devam etmektedir.

Zetaş Yapı Malzemeleri olarak hedefimiz, kaliteli ve yenilikçi ürünler ile müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak sektörde fark yaratmaktır.

 

About Us

Zetas Construction Materials is an engineering company that  gives technical support to construction, industry, oil & gas projects with offices in Ankara, Baku and Tbilisi.

We offer value added innovative construction materials and engineering solutions to our customers with our staff with more than ten years of experience in the field and our product portfolio with reputable worldwide brands.  Our value-added solutions significantly reduce project costs.

Zetas Construction Materials, as your solution partner becomes stronger and grows rapidly with  its customer oriented and engineering centered management approach.

As well as Turkey, Azerbaijan and Georgia are our focus countries, we search for new markets.

Our  goal is  to create a difference in the sector by prioritizing customer and employee satisfaction with high quality and innovative products.